بهمن ۲۱, ۱۳۹۴

کفپوش آنتی باکتریال بیمارستانی

کفپوش آنتی باکتریال بیمارستانی :

hospitals

محیط بیمارستانی ایده آل می تواند نه تنها به حصول اطمینان از کیفیت پوشش کف ، بلکه با طرح های مناسب کفپوش به افزایش روحیه در بیماران و کارکنانان نیز کمک کند تا روند بهبود بیماران افزایش یابد. پوشش های کف بیمارستان میتواند نقش عمده ای در محیط زیست سالم ارائه دهد.از اتاق بیمار تا اتاق معاینه، ایستگاه پرستاران و حتی مکانهای انتظار را با کفپوش های بیمارستانی آنتی باکتریال به محیطی باب میل کارکنان و بیماران تبدیل نمایید.

کفپوش بیمارستانی ما با طرح های جذاب و مشخصات فنی عالی خواستار ایمنی ، بهداشت و حمایت از راهکارهای پزشکی می باشد.

قسمت وودی بیمارستان :

ورودی

کفپوش قسمت ورودی طراحی شده برای مناطق پرترافیک بیمارستان با طول عمر بالا
قسمت ورودی بیمارستان مکانی است که در آن باید یک محیطی امن و جذاب برای همه ایجاد شود. برای ایجاد یک محیطی مثبت، جذاب و مطمئن و بادوام از کفپوش آنتی باکتریال استفاده می شود و مزایای این کفپوش مقاومت سایشی بالا، مقاومت در برابر لغزش و نیاز به نگهداری کم هزینه می باشد. این کفپوش ایده آل طراحی شده است برای محیط های بیمارستانی با ترافیک بالا

قسمت مکان انتظار :

انتظار

محل های انتظار بیمارستان یکی از محل های کلیدی است در نشان دادن جلوه ای ایده آل از بیمارستان.کفپوش عالی بیمارستان یک راه حل مناسب برای استقبال از بیماران و کارکنان می باشد. کفپوش محل انتظار باید جذاب و مقاوم در برابر سایش باشد تا فضای راحت و بهداشتی در آن ایجاد شود. از دیگر ویژگی های این کفپوش طرح های زیبا، نیاز به نگهداری کم هزینه،مقاومت بسیار عالی، مقاومت دربرابر لغزش و راحتی زیر پا می باشد.

راهرو بخش ها :

راهرو بخش ها

لازمه خصوصیت کفپوش راهرو بخش ها مقاوم در برابر لغزش می باشد.

راهرو بخش های بیمارستان زیر بار ترافیک بیماران، کارکنان و سایر افراد قرار می گیرد. برای این مکان ها که ترافیک بالای دارند یک کفپوش با دوام مورد نیاز است. با استفاده از کفپوش آنتی باکتریال، محیطی امن و بهداشتی و ضد لغزش و سایش و با طرح های زیبا به بیمارستان خود دهید.

اتاق بیمار :

اتاق بیمار

به حداکثر رسیدن بهداشت و ایمنی محیط اتاق بیمار

بیماران بیمارستان بمنظور التیام زخم خود نیاز به یک فضای آرام و بهداشتی دارند. کفپوش مناسب می تواند از نظر روحی و روانی به فرایند درمان کمک کند. این کفپوش ها با طرح های متنوع، ظاهر حذاب و آنتی باکتریال به حداکثر رساندن کیفیت زندگی بیمار در بیمارستان کمک می کند. این کفپوش ها همچنین با نگهداری کم هزینه و مقاوم در برابر لکه ها و مطابق با نیازهای فنی، پزشکی و نظارتی می باشد.

بخش اورژانس :

اورژانس

کفپوش با مقاومت در برابر سخت ترین چالش های اورژانس بیمارستان

در بخش اورژانس بیمارستان چالش هایی برروی کف رخ می دهد که برخلاف جاهای دیگر بیمارستان می باشد. با استفاده از این کفپوش ها که مزایایی همچون ضد باکتری، مقاوم در برابر لغزش مقاومت در برار لکه ، طرحهای متنوع، راحتی کف هنگام راه رفتن یا ایستادن، کیفیت را به بیمارستان خود عطا نمایید.کفپوشهای مورد استفاده در اورژانس با مشخصات فنی عالی موجب تحقق نیازهای ایمنی و بهداشت می شود.

اتاق معاینه :

اتاق معاینه

دلیل استفاده از کفپوش در اتاق معاینه، زیبایی و بهداشتی نمودن اتاق است.

در اتاق معاینه بیمارستان باید بیماران احساس راحتی داشته باشند و همچنین الزامات فنی و بهداشتی در آن رعایت شده باشد. ارائه راحتی بیمار و بهداشتی نمودن محیط اتاق معاینه از مشخصه های این کفپوش ها می باشد. کفپوش اتاق های معاینه و کلینیک های سرپایی در برابر بارهای سنگین مقاوم بوده و در برابر لکه ها نیز مقاومت کافی را دارد و باعث افزایش کیفیت داخل ساختمان می شود.

اتاق عمل :

اتاق عمل

ارائه محیطی کانداکتیو و استریل برای بخش جراحی با کفپوش آنتی باکتریال کانداکتیو

علت استفاده از کفپوش کانداکتیو و استریل در بخش جراحی به حداقل رساندن الکتریسیته ساکن در جهت عدم آسیب به تجهیزات الکترونیکی حساس اتاق عمل و همچنین به حداقل رساندن خطر انتقال بیماری های عفونی می باشد. این کفپوش ها برای نظافت و ایمنی در اتاق عمل, مقاومت در برابر لکه ها، میکرو ارگانیسم ها و مقاومت در برابر بارهای فشاری تولید شده توسط تجهیزات اتاق عمل طراحی شده است.

بخش مراقبتهای ویژه / ICU :

آی سی یو

در بخش مراقبتهای ویژه سطوح کف باید مطلقا تمیز و بهداشتی با استانداردهای سختگیرانه آنتی باکتریال باشد. شما با استفاده از این کفپوش های آنتی باکتریال ما علاوه بر ایجاد یک محیط استریل و عاری از باکتری برای بخش ICU، بیماران و کارکنان خود را از بیماریها محافطت خواهید کرد. این کفپوش ها دارای خصوصیاتی همچون مقاوم در برابر لغزش، مقاومت در برابر لکه ها و ساییدگی و پارگی طراحی شده است.

بخش مراقبت از کودکان / NICU :

بخش کودکان

با کفپوش آنتی باکتریال و طرحهای متنوع، محیطی ایده آل برای بخش کودکان

ایجاد یک محیط بهداشتی و استریل با استانداردهای بالا در بخش کودکان از اهمیت بالایی برخوردار است. سطوح مقاوم در برابر باکتری و قارچ بدلیل ماهیت آسیب پذیر بودن کودکان عامل استفاده از این کفپوش ها می باشد. این کفپوش ها بدلیل مقاومت در برابر لکه ها و طرحهای متنوع و همچنین راحتی زیر پا مناسب برای بخش کودکان می باشد.

اتاق های تصویربرداری :

تصویربرداری

پوشش کف در اتاق های تصویربرداری در مقابل چالش های غیر منتظره ای همچون میکرو ارگانیسم ها باید مقاوم باشند و همینطور از تجهیزات تشخیصی و تصویربرداری در مقابل الکتریسیته ساکن حفاظت نماید و تحمل کافی را در برابر اشعه رادیواکتیو داشته باشد. کفپوش ما تمامی این قابلیت ها را دارد و با طرح های متنوع زیبایی کار را بیشتر می کند.

ایستگاه پرستاران :

پرستاران

ایستگاه پرستاران هرروز یک حجم بالایی از ترافیک پا را تجربه می کند به همین خاطر کفپوش این قسمت باید ویژگی خاصی از جمله راحتی و دوام را داشته باشد. این کفپوش ها با طرحهای متنوع برای اینکه حداکثر ایمنی را داشته باشند طراحی شده اند. این کفپوش ها بصورت آنتی باکتریال بوده و زیر پا راحت می باشند.

آزمایشگاه / داروسازی :

آزمایشگاه

کف آزمایشگاه و یا مکان های داروسازی همواره در برابر انواع مواد شیمیایی قرار می گیرند و به همین دلیل کفپوش این مکان ها باید در برابر این مواد شیمیایی مقاوم باشند. کفپوش های ما با هزینه تعمبر و نگهداری پایین، مقاوم در برابر لغزش و ایمنی و بهداشت در یک سطح عالی، یک راه مناسب را برای محافظت از کف این مکان ها را پیش روی شما قرار می دهد.

برای تماس جهت مشاوره و سفارش اینجا کلیک نمایید .

error: Content is protected !!