بهمن ۲۱, ۱۳۹۴

کفپوش آنتی باکتریال بیمارستانی

کفپوش آنتی باکتریال بیمارستانی

 کفپوش آنتی باکتریال بیمارستانی

محیط بیمارستانی ایده آل می تواند نه تنها به حصول اطمینان از کیفیت پوشش کف ، بلکه با طرح های مناسب کفپوش به افزایش روحیه در بیماران و کارکنانان نیز کمک کند تا روند بهبود بیماران افزایش یابد.

کفپوش بیمارستانی میتواند نقش عمده ای در محیط زیست سالم ارائه دهد.از اتاق بیمار تا اتاق معاینه، ایستگاه پرستاران و حتی مکانهای انتظار را با کفپوش آنتی باکتریال بیمارستانی به محیطی باب میل کارکنان و بیماران تبدیل نمایید.

کفپوش آنتی باکتریال بیمارستانی ما با طرح های جذاب و مشخصات فنی عالی خواستار ایمنی ، بهداشت و حمایت از راهکارهای پزشکی می باشد.

کفپوش بیمارستانی

کفپوش آنتی باکتریال بیمارستانی از نطر جنس به دو نوع تقسیم می شود :

۱ – کفپوش آنتی باکتریال از نوع وینیل هموژن ( تک لایه ) :

کفپوش وینیل هموژن از یک لایه تشکیل شده است. کفپوش وینیل هموژن بصورت لایه فشرده یکسان بوده و دارای رنگ و عمق رنگ می باشد و مناسب برای مناطق ترافیکی سنگین و بسیار سنگین است، به ویژه برای استفاده در مراکز بهداشتی و آموزش.

کفپوش وینیل هموژن بدلیل مقاومت بالا و سهولت در تمیزکاری توصیه می شود. کفپوش وینیل هموژن دارای ویژگی هایی چون آگوستیک، آنتی استاتیک، ضد لغزش و مقاوم در برابر لکه و قابلیت درزجوش شدن  می باشد.

کفپوش آنتی باکتریال بیمارستانی

مشخصات فنی ( Datasheet ) کفپوش بیمارستانی با جنس وینیل هموژن :

کفپوش وینیل

۲ – کفپوش آنتی باکتریال از نوع وینیل هتروژن ( چند لایه ) :

کفپوش وینیل هتروژن کامپوزیتی، کفپوش چند لایه است که شامل یک لایه چاپی برای ایجاد طرحهای متنوع در رنگ های مختلف است در دو نوع شامل رول و تایل.

کفپوش وینیل هتروژن مناسب برای استفاده تجاری و مسکونی می باشد و با توجه به دوام بالای این کفپوش در مکانهایی با ترافیک سنگین مانند بیمارستان ها و مدارس کاربرد دارد.

کفپوش وینیل هتروژن دارای ویژگی های TopClean XP، دوام بالا و تعمیر و نگهداری آسان، آکوستیک و ضد لغزش و قابلیت درزجوش شدن است.

کفپوش رولی آنتی باکتریال

مشخصات فنی ( Datasheet ) کفپوش بیمارستانی با جنس وینیل هتروژن :

کفپوش بیمارستانی

مکان های مورد استفاده از کفپوش رولی آنتی باکتریال در بیمارستان :

قسمت وودی بیمارستان – قسمت مکان انتظار – راهرو بخش ها – اتاق بیمار – بخش اورژانس – اتاق معاینه – اتاق عملبخش مراقبتهای ویژه / ICU – بخش مراقبت از کودکان / NICU – اتاق های تصویربرداری – ایستگاه پرستاران – آزمایشگاه / داروسازی

 

برای تماس جهت مشاوره و سفارش برروی تماس با ما کلیک نمایید.

جهت مشاهده کانال تلگرام این شرکت برروی کانال تلگرام کلیک نمایید.

 

error: Content is protected !!