آرملات - هاردملات

آرملات

آرملات (هاردملات)

آرملات - هاردملات

آرملات (هاردملات) نوعی کفپوش سخت صنعتی است که به عنوان لایه آخر روی بتن تازه مسلح و در ضخامت ۱ تا ۲ سانتیمتر اجرا می گردد. این محصول دارای مقاومت فشاری، خمشی، و سایشی بسیار بالایی است که حاصل استفاده بهینه از سنگدانه های معدنی در ترکیب با سیمان می باشد.

دسته بندی آرملات – هاردملات به صورت RA 0/05 و RA 0/10 می باشد که این طبقه بندی بر اساس قطر بزرگترین سنگدانه های به کار رفته در هر محصول تعیین می گردد.

66

مزایای استفاده از کف سازی با آرملات (هاردملات) :

دارای مقاومت سایشی و فشاری فوق العاده می باشد. مقاومت کافی در برابر حرارت و برودت را دارد. در صورت قرار گرفتن تحت ترافیک گرد و غبار ایجاد نمی شود. در خود جمع شدگی ندارد.

مناسب جهت تردد های سنگین و لیفتراک می باشد. در برابر نفوذ بنزین ، روغن های معدنی و انواع ضد یخ مقاوم می باشد. دارای دانه بندی مقاوم در برابر اسید است.

نفوذ پذیری بسیار کمی دارد. غیر قابل اشتعال می باشد. شستشو و نظافت را آسان می کند. دارای خاصیت عدم لغزندگی می باشد. مقاوم در برار طیف وسیعی از درجه حرارت ها است.

دارای قابلیت ساب پذیری می باشد و در طیف های رنگی مختلف تولید می شود.

آرملات - هاردملات

موارد مصرف کفپوش صنعتی آرملات (هاردملات) :

صنایع خودروسازی – صنایع نفت، گاز و پتروشیمی – صنایع فولاد و ذوب فلزات – نیروگاهها – کارخانجات صنعتی – انبارهای کالا – پارکینگ ها – پایانه ها و باراندازها – ایستگاههای مترو و راه آهن – فرودگاهها – بنادر – سردخانه ها و کشتارگاهها – صنایع چاپ و بسته بندی – صنایع نساجی – مراکز نظامی و …

مشخصات فنی کفپوش صنعتی آرملات (هاردملات) :

آرملات - هاردملات

برای تماس جهت مشاوره و سفارش برروی تماس با ما کلیک نمایید.

جهت مشاهده کانال تلگرام این شرکت برروی کانال تلگرام کلیک نمایید.

Call Now Buttonتماس با ما