کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان

در حال جستجو برای پوشش کف تجاری ، صنعتی ، بیمارستانی یا مسکونی هستید ؟ پاسخ ما به شما پوششی است که بر روی هر نوع سطوح بتن ،چوب و فولاد استفاده می شود این پوشش با تنوع رنگ تقریباً بی نهایت می تواند نیازهای شما را تامین نماید .

این کف پوشها به عنوان یک لایه محافظ در سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرند به طور کلی سخت می باشند و ازین رو معمولا در کف مکانهایی که خوردگی زیاد ایجاد می شود مانند کارخانجات شیمیایی و صنعتی و تولیدی اعمال می شوند این کف پوشها به طور معمول برای افزایش ماندگاری سطوح مختلف استفاده می شود این کفپوشها بدون بو می باشند و همچنین به راحتی تمیز می شوند.

این کفپوشها دونوع می باشند :

نوع اول کفپوش اپوکسی می باشد که بهترین راه حل برای خواسته های شما می باشند. کفپوش اپوکسی در برابر انبساط و انقباظ با دوام می باشند. قبل از اجرای این کفپوش سطوح باید به خوبی تمیز شوند. کفپوشهای اپوکسی به صورت دو جزئی می باشند ودر زمان اجراء با یک دیگر مخلوط می شوند. کفپوش اپوکسی دارای زیبایی و جذابیت بالائی می باشد ودر عین حال کف را محافظت می نماید .

101658824-g_parcheggi-e-coperture_09-700x376

کفپوش پلی اورتان نوع دیگری از پوشش کف می باشد که این کفپوشها مناسب برای سالن های ورزشی هستند.

کفپوش پلی اورتان نیز مانند کفپوش اپوکسی به نفوذ آب مقاوم می باشد، از این رو مناسب جهت استفاده در استخر شنا هستند. این کفپوشها به علت حالت ارتجاعی بالائی که دارند در جاهائی که لرزش بالایی به کف وارد میشود قابل استفاده است.

urlبرای مشاهده انواع کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان صفحه مربوط به کفپوش پایه رزینی مراجعه نمایید.